RadioElektryka@Poczta.Fm

Tel: +48 572-147-631

Gg: 10335254

SERWIS ELEKTRONICZNY - RADIOELEKTRYKA SOSNOWIEC POLSKA

NIEZALEŻNA DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO - NAUKOWA KLIKNIJ NA OPIS DOKUMENTU

WWW.RADIOELEKTRYKA.GLT.PL WWW.RADIOELEKTRYKA.PRV.PL

 WWW.RADIOELEKTRYKA.PL

Do sześciorga wzrosła liczba kandydatów ubiegających się o stanowisko prezydenta Sosnowca. Oprócz Arkadiusza Chęcińskiego Koalicja Obywatelska), Tomasza Niedzieli (SLD), Grażyny Welon (PiS) i Karola Winiarskiego (Sosnowiczanie) o fotel prezydenta miasta ubiegają się jeszcze posłanka z okręgu sosnowieckiego, Barbara Chrobak (Kukiz 15) oraz Aleksander Kalański (KW Sosnowiec Moje Miasto).

Prezydentowi Miasta podlegają bezpośrednio następujące komórki organizacyjne oraz samodzielne stanowiska pracy:
- Biuro Radców Prawnych i Nadzoru Właścicielskiego
- Wydział Audytu Wewnętrznego i Kontroli
- Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
- Wydział Inwestycji Miejskich
- Jednostka Realizująca Projekt

oraz merytorycznie nadzorowane stanowiska pracy:
- Pełnomocnik Gminy ds. Realizacji Projektu (MAO) - organizacyjnie przypisany do Jednostki Realizującej Projekt
- Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych - organizacyjnie przypisany do Wydziału Spraw Obywatelskich
- Miejski Rzecznik Konsumentów
- Geodeta Powiatowy – organizacyjnie przypisany do Wydziału Geodezji i Kartografii,
- Administrator Bezpieczeństwa Informacji – Naczelnik Wydziału Audytu Wewnętrznego i Kontroli
- Audytor wewnętrzny – organizacyjnie przypisany do Wydziału Audytu Wewnętrznego i Kontroli
- Pełnomocnik ds. Młodzieży oraz Współpracy z Przedstawicielami Kościoła – organizacyjnie przypisany do Wydziału Organizacyjnego i Informatyzacji
- Asystenci Prezydenta - organizacyjnie przypisani do Wydziału Organizacyjnego i Informatyzacji
- Asystent Prezydenta – organizacyjnie przypisany do Wydziału Organizacji Zarządzania Drogami i Ruchem Drogowym
- Doradca Prezydenta

Przed terminem wyborów prezydenckich nadal nie wiadomo, kiedy zostaną one przeprowadzone, w jakiej formule i na jakich zasadach. Teoretycznie, obowiązek zorganizowania wyborów wciąż ciąży na samorządach. Wybory ma przygotować minister. W środę wicepremier oświadczył w TVN24, że przygotowania do wyborów korespondencyjnych 10 maja już trwają. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych rozpoczęła druk kart wyborczych. Wicepremier stwierdził też, że karty do głosowania będą rozsyłane mimo formalnego braku ustawy o głosowaniu korespondencyjnym. 26.04.2020 rok.

Do sześciorga wzrosła liczba kandydatów ubiegających się o stanowisko prezydenta Sosnowca. Oprócz Arkadiusza Chęcińskiego Koalicja Obywatelska), Tomasza Niedzieli (SLD), Grażyny Welon (PiS) i Karola Winiarskiego (Sosnowiczanie) o fotel prezydenta miasta ubiegają się jeszcze posłanka z okręgu sosnowieckiego, Barbara Chrobak (Kukiz 15) oraz Aleksander Kalański (KW Sosnowiec Moje Miasto).
 

Wybory – proces, w którym obywatele wybierają spośród zgłoszonych kandydatów swoich przedstawicieli do organów władzy. Jest to podstawowy mechanizm demokracji.

Wybory są też powszechnie przyjętym sposobem doboru organów władzy w mniejszych zbiorowościach – we wszelkiego rodzaju stowarzyszeniach, spółkach, komisjach, partiach itp.

Podstawową metodą dokonywania wyborów jest głosowanie. Ustawa określająca sposób przeprowadzania konkretnych wyborów nazywana jest ordynacją wyborczą (np. polski kodeks wyborczy).

Arkadiusz Chęciński
- Prezydent Miasta Sosnowca

1 Chęciński Arkadiusz Janusz

Kandydat na stołek Prezydenta.

Wiek: 47 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.

NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Sosnowiec

2 Chropak Barbara Stanisława

Kandydat na stołek Prezydenta.

Wiek: 53 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
Sosnowiec

3 Kalański Aleksander Jan

Kandydat na stołek Prezydenta.

Wiek: 46 KOMITET WYBORCZY SOSNOWIEC MOJE MIASTO
Sosnowiec

4 Niedziela Tomasz Damian

Kandydat na stołek Prezydenta.

Wiek: 37 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Sosnowiec

5 Welon Grażyna Danuta

Kandydat na stołek Prezydenta.

Wiek: 60 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sosnowiec

6 Winiarski Karol Piotr

Kandydat na stołek Prezydenta.

Wiek: 49 KOMITET WYBORCZY SOSNOWICZANIE Z KAROLEM WINIARSKIM
Sosnowiec

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa, wybory na prezydenta Polski mają odbyć się zgodnie z wyznaczonym wcześniej terminem, czyli 10 maja. Wybory na prezydenta Polski mają odbyć się 10 maja. Pomimo trwającej pandemii, lokale wyborcze w Polsce mają być otwarte. Zapowiadane na 10 maja wybory prezydenckie to dla nas wszystkich sprawa życia i śmierci. Dla PiS-u - politycznego życia i śmierci, a dla Polaków życia i śmierci w rzeczywistości, czy też jakby powiedzieli młodsi w „realu”.

Wybory korespondencyjne w czasie epidemii koronawirusa? Wiceszef Poczty Polskiej o szczegółach. Wczoraj, 26 kwietnia 2020 roku (22:46) Choć ustawa o głosowaniu korespondencyjnym nie przeszła jeszcze przez Senat, Poczta Polska już szykuje się już na kopertowe wybory. Pakiety mają być doręczane przez dwuosobowe zespoły dobrane tak, by "zachować komisyjność dostarczania tak ważnych przesyłek" - zapowiada wiceprezes Poczty Polskiej.

Przygotowania już od dwóch tygodni Wiceprezes Poczty Polskiej powiedział, że przygotowania Poczty do wyborów trwają już od dwóch tygodni. Przygotowywane są m.in. miejsca gdzie będą ustawione "urny wyborcze" - specjalne skrzynki nadawcze przeznaczone tylko do korespondencyjnego oddawania głosów. Poczta chce, by stanęły one w okolicach ulokowania obwodowych komisji wyborczych, w których w ostatnich wyborach Polacy oddawali głosy. Specustawa w Senacie W Senacie jest obecnie specustawa autorstwa PiS, uchwalona 6 kwietnia, zgodnie z którą wybory prezydenckie w 2020 r. mają zostać przeprowadzone wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego.

Państwowa Komisja Wyborcza uchwala, co następuje: Stwierdza się, że w  wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r. brak było możliwości głosowania na kandydatów.

Czym więcej światła tym mocniej oczyszczają się meridiany i naczynia krwionośne, powodując, że umysł staje się czysty i klarowny. Jesteś nagadywany (słyszysz głosy-szumy w uszach) - Atakuje grypa zwierzęca (opady toksycznej rtęci, depresja, panika, wychłodzenie organizmu). Pomaga GRIPEX MAX z apteki. Nie mieszać z alkoholem (mieszanie z alkoholem grozi mutacją-uszkodzeniem wątroby) Atakuje grypa pomorze tylko grzane piwo i woda mineralna (gazowana). Uwaga na „lichwiarz” (człowiek pobierający bardzo wysokie odsetki od pożyczonych sum). „Padłeś” ofiarą dzwoń do Centrum Kryzysowego (Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego). Największe żniwo pochłonęła głodówka i szarańcza, która nie dała spokoju.