RadioElektryka@Poczta.Fm

Tel: +48 572-147-631

Gg: 10335254

SERWIS ELEKTRONICZNY - RADIOELEKTRYKA SOSNOWIEC POLSKA

NIEZALEŻNA DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO - NAUKOWA KLIKNIJ NA OPIS DOKUMENTU

WWW.RADIOELEKTRYKA.GLT.PL WWW.RADIOELEKTRYKA.PRV.PL

 WWW.RADIOELEKTRYKA.PL

Pierwszy na świecie hotel kosmiczny ze sztuczną grawitacją

Po ostatnich wiadomościach o stacji Aurora Orion Span – pierwszego na świecie luksusowego hotelu kosmicznego, pojawiły się informacje o kolejnym przedsięwzięciu, które obiecuje możliwość spojrzenia na galaktykę poza atmosferą Ziemi. W 2025 r. Gateway Foundation otworzy drzwi do pierwszego na świecie hotelu, będącego jednocześnie jedyną komercyjną stacją kosmiczną tego rodzaju dostępną publicznie. Ekskluzywny hotel kosmiczny posiada formę gigantycznego koła o średnicy ok. 200 m, które powoli obraca się wytwarzając siłę grawitacji. Obiekt został nazwany na cześć kontrowersyjnego naukowca zajmującego się projektowaniem rakiet – Wernhera von Brauna.
 
Tim Alatorre opracował koncepcję obejmującą 24 oddzielne moduły, z których każdy będzie funkcjonował jako prywatna rezydencja, miejsca rządowych badań, pokoje hotelowe lub osobna kwatera dla załogi stacji. W unikatowym obiekcie znajdzie się również wiele udogodnień dla odwiedzających, takich jak bary, sale koncertowe i kinowe, a także sale przeznaczone do prowadzenia prelekcji i siłownia. Są również plany, aby stworzyć w kosmicznym hotelu pomieszczenia do gry w koszykówkę, trampoliny i wspinaczki skałkowe. Zgodnie z oczekiwaniami Gateway Foundation, hotel będzie mógł przyjąć 100 gości tygodniowo. Pierwszy na świecie hotel kosmiczny ze sztuczną grawitacją zostanie otwarty do 2025 r. W przyszłości można będzie spędzić wakacje w kosmosie.
 

Czym więcej światła tym mocniej oczyszczają się meridiany i naczynia krwionośne, powodując, że umysł staje się czysty i klarowny. Jesteś nagadywany (słyszysz głosy-szumy w uszach) - Atakuje grypa zwierzęca (opady toksycznej rtęci, depresja, panika, wychłodzenie organizmu). Pomaga GRIPEX MAX z apteki. Nie mieszać z alkoholem (mieszanie z alkoholem grozi mutacją-uszkodzeniem wątroby) Atakuje grypa pomorze tylko grzane piwo i woda mineralna (gazowana). Uwaga na „lichwiarz” (człowiek pobierający bardzo wysokie odsetki od pożyczonych sum). „Padłeś” ofiarą dzwoń do Centrum Kryzysowego (Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego). Największe żniwo pochłonęła głodówka i szarańcza, która nie dała spokoju.