RadioElektryka@Poczta.Fm

Tel: +48 572-147-631

Gg: 10335254

SERWIS ELEKTRONICZNY - RADIOELEKTRYKA SOSNOWIEC POLSKA

NIEZALEŻNA DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO - NAUKOWA KLIKNIJ NA OPIS DOKUMENTU

WWW.RADIOELEKTRYKA.GLT.PL WWW.RADIOELEKTRYKA.PRV.PL

 WWW.RADIOELEKTRYKA.CBA.PL

Asteroida przeleci koło ZIemi już w piątek 24 lipca. NASA tłumaczy
W najbliższy piątek 24 lipca asteroida większa niż Londyskie Oko przeleci obok Ziemi. NASA informuje, czy jest się czego bać.

Asteroida większa niż Londyńskie Oko zbliża się do Ziemi. NASA dementuje plotki

W najbliższy piątek 24 lipca obok Ziemi przeleci asteroida, która jest większa niż Londyńskie Oko. NASA podkreśla, że asteroida nie zagraża Ziemi i bezpiecznie ją ominie. Nie zostały wydane żadne ostrzeżenia. Tym samym agencja kosmiczna dementuje pojawiające się na różnych stronach internetowych historie, że asteroida miałaby uderzyć w Ziemię.
 

Asteroida "potencjalnie niebezpieczna"

Independent.co.uk podaje, że wszystkie asteroidy są uznawane przez NASA za "potencjalnie niebezpieczne”, ponieważ mogą stanowić zagrożenie w przyszłości. Nie oznacza to jednak, że asteroida uderzy w Ziemię. Znajdzie się od niej w bezpiecznej odległości. Nie będzie nawet widoczna gołym okiem, a i obserwacja jej przez teleskop może być utrudniona.


Asteroida 2020ND, porównana do Londyńskiego Oka, jest od niego większa. Ma 170 metrów średnicy, co jednak – jak na asteroidę – nie jest dużo. 2020ND pojawi się w odległości około 0,034 AU, czyli około pięciu milionów kilometrów od Ziemi. Oznacza to, że będzie znacznie dalej niż Księżyc.

booked.net booked.net booked.net

Google

Czym więcej światła tym mocniej oczyszczają się meridiany i naczynia krwionośne, powodując, że umysł staje się czysty i klarowny. Jesteś nagadywany (słyszysz głosy-szumy w uszach) - Atakuje grypa zwierzęca (opady toksycznej rtęci, depresja, panika, wychłodzenie organizmu, pająki, szczury). Pomaga GRIPEX MAX z apteki i elektroniczny odstraszacz na owady. Nie mieszać z alkoholem (mieszanie z alkoholem grozi mutacją-uszkodzeniem wątroby) Atakuje grypa pomorze tylko grzane piwo i woda mineralna (gazowana). Uwaga na „lichwiarz” (człowiek pobierający bardzo wysokie odsetki od pożyczonych sum). „Padłeś” ofiarą dzwoń do Centrum Kryzysowego (Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego). Największe żniwo pochłonęła głodówka i szarańcza, która nie dała spokoju.